Herkesin merakla beklediği İstmarina AVM’nin açılış tarihi netlik kazandı. DAP Yapının oldukça özenle çalıştığı projenin bir parçası olan İstmarina AVM 28 Mart Çarşamba günü kapılarını açacak.

Herkesin bildiği üzere DAP Yapı harika bir proje ile daha karşınıza gelmiş olup, İstmarina ile gözleri doldurmuştu. İstmarina’nın en özel tarafı ise AVM ile gündeme gelmiş olup, AVM hakkında birçok merak edilen unsur bulunmaktaydı. Artık İstmarina AVM açılış tarihinin netleşmesi ile birlikte birçok bilgi de netlik kazandı.

AVM’de Hangi Markalar Ev Sahipliği Yapıyor?

istmarina avm markalar

İstmarina AVM projesinde merak edilenlerin artık yavaş yavaş oturması ile birlikte AVM içerisinde birçok kaliteli mağaza ve restoran cafeler yer alacak. AVM 3 katlı olup, giriş katında sizleri restoranlar ve cafeler karşılayacak. Üst kata çıktığınız da ise tekstil ürünlerin bulunduğu bir kat ile karşılaşacaksınız. Tekstil ürünlerinin bulunduğu markaların birçoğu ile anlaşma sağlanmış olup, anlaşmaya göre Zara, Mango, Vakko, Beymen, Massimo  Dutti gibi markalar yerini çoktan almış durumdadır. Cafe ve Restoran bölümünde ise Özsüt, Mado, Big Chefs Cafe&Brasserie, Red Mango Cafe Restaurant gibi marklar ise çalışmalarına başlamıştır. Tabi ki bunların haricinde birçok markada anlaşmaya varmış olup, şuan AVM’nin %80’lik kısmı dolmuştur. Hem ev sahipleri için yeni bir yaşam alanı olan İstmarina ’da AVM yaşamınıza renk katacaktır.

İstmarina AVM 70 bin metre karelik bir alana kurulmuş olup, bu AVM’nin kiralamalarını ise JLL Gayrimenkul firması üstlenmiştir. AVM ’de kiralanabilir alan olarak ise %30’luk bir kısmı cafe ve restorandan oluşmaktadır. Tabi ki buda AVM’nin oldukça büyük ve donanımlı şekilde olacağını göstermektedir.

AVM hakkında bilgiler şuanlık bu kadar olup, ilerleyen zamanlarda daha çok marka ve daha fazla düzen ile karşınıza gelecektir. Sayılı günler sonra da AVM kapılarını açacak olup, 28 Mart Çarşamba günü açılışı gerçekleşecektir.