Yeni yaşam alanı olarak bilinmekte olan, İstmarina konut projesi ile İstanbul’un Kartal semtinde kurulmuştur. Deniz ve gökyüzünün mavilikleri ile bir arada yaşam sunan İstmarina, aynı zamanda birçok olanakları ayağınıza kadar getiriyor. DAP Yapının sunduğu bu projede konut ve işyeri sahiplerine sunulan imkanlar göz doldurmaktadır.

Yeşilliklerin içerisine kurulmakta olan yeni yaşam alanı olan İstmarina Kartal semtinin tek incisi haline gelecek olup, şuanda bile talep oldukça fazladır. İstmarina proje alanı 141.896 m2 olup, 1.463 konut ve 258 ticari birim kurulmaktadır. Konut ve iş yeri sahiplerine sunduğu olanaklar ise onlara yeni bir yaşam alanı sunmakta olup, yeşilliklerin içerisinde doğa ile iç içe olurken aynı zaman da deniz ve gökyüzünün tam olarak birleştiği noktada muazzam bir manzara ile karşılaşmanız mümkün olacaktır.

İstmarina’nın Genel Özellikleri

İstmarina’nın olanakları normal bir siteden fazla olup, sizler için dairelerin altına AVM, hastane, okul, ofisler gibi imkanlar sunmaktadır. Çeşitli restoranlar, parklar, kapalı ve açık yüzme havuzları gibi birçok olanağı da beraberinde getirmektedir. Tabi ki saydıklarımız bununla sınırlı kalmayıp, helikopter pisti ve yat limanı da ayaklarınızın hemen altında olacaktır. Dini tesisler ve sinema salonlarına da gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Aynı zaman da İstmarina sizlere içerisinden geçen metro hattı ile de ulaşım kolaylığı da sunmaktadır. Her kişi için uyumlu ve birçok olanakları bulunan İstmarina’nın imkanlarından yararlanmak ise oldukça kolaydır. İstmarina satılık daireler hem kullanışlı olurken hem de uygun ve ödeme kolaylığı ile sizlere sunulmaktadır.

İstmarina Satılık İlanlar

İstmarina, ödeme kolaylığı ile sizlere daire, ofis gibi olanaklar sunmakta olup, aynı zaman da bunu düşük fiyatlar ile sunmaktadır. İstmarina yeni yaşam alanı olan proje de Mart 2018 tarihin de teslim edilecek olup, daireler herkesin bütçesine ve yaşamına uygun olarak tasarlanmıştır. İstmarina satılık ofisler de evlerinizden bağımsız olarak uzaklaşmadan kullanmanız açısından güzel bir fırsat olacaktır. Uygun fiyatlı olan İstmarina sizlere sunduğu imkanlardan yararlanmak için hemen satış ofislerini ziyaret ederek detaylı bilgileri alabilirsiniz.