İstmarina projesi maviliklerin içerisinde olan bir proje olup, deniz ve gökyüzünün mavilikleri insanların yeni yaşam alanı olarak belirlemesi yardımcı oluyor. DAP Yapı bu proje ile kendini bir adım daha öne taşımış olup, insanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

DAP Yapı’nın yaptığı İstmarina Projesin de her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup, deniz ve gökyüzüne yakın olan daireler, iş yerleri, okul ve hastane insanların her ihtiyaçlarını anlık olarak görmesini sağlıyor. Düşünün ki evde canınız sıkıldı hemen bir asansör yardımı ile AVM’de kendinizi bulabilirsiniz. İstmarina hem sizi hem de yakınlarınızı düşünerek sizlere oldukça avantajlı fırsatları hep birlikte sunmuştur. İstmarina kiralama alanın da uygun fiyatlara size ve ailenize uygun dairelere bulabilirsiniz. Fiyatlar değişkenlik göstermekte olup, sizlere uygun fiyatlar eşliğinde gezerek kararınızı verebilirsiniz.

İstmarina satılık olarak da aynı şekilde fiyatlar dairelerin konumuna, katına, genişliğine göre değişkenlik göstermektedir. Bunun için size uygun daireler ile görerek satın alabilirsiniz. Yaşam kalitenizin artması ve sizlere tanınan fırsatları değerlendirmek amacı ile kendinize bir güzellik yaparak İstmarina dairelerinden satın alma şansını yakalamalısınız. İstmarina tüm güzellikleri ile sizleri beklemekte olup, sizlere birçok fırsatı kaliteli şekilde sunmaktadır. İstmarina örnek daireler ile dairelerin nasıl olduğunu, tasarımını, korunmasını yakalarken aynı zaman da deniz ve gökyüzünün maviliklerine sadece geniş terasınızı kullanarak görmeniz sizlere ayrıcalık tanıyacaktır. Yaşam kalitenizi İstmarina ile yükseltmeye ne dersiniz?