İstmarina projesinde en çok merak edilen durumlardan birisi de hastane oldu. İstmarina hastane ile yeni yaşam alanın da saatlerce hastaneye gitmek için trafik çekmeden hemen yanı başında hastanenin olması yaşayan kişilerin bir ayrıcalığı olacaktır.

İstmarina hastane projesine karar vermesinin ardından birçok hastane ile görüşme sağlamış olup, sonun da Acıbadem Hastanesi ile anlaşmaya varmıştır. Hastane ile anlaşmaya varmasının ardından ise inşaat başlamış olup, İstmarina Acıbadem Hastanesi inşaatı halen devam etmektedir. Yakın zaman da faaliyete geçecek olan hastanede oldukça donanımlı sistemler kurulacağı belirtiliyor.

Yeni Yaşam Alanı İstmarina

İnsanlar günlerinin çoğunu trafikte geçirmektedir. Bunu önlemek ve muhteşem bir yaşam alanı oluşturmak için DAP Yapı faaliyete geçmiş olup, sizlere muhteşem özelliklere sahip lüks daireler, AVM, ofisler, okul, hastane gibi olanakları aynı yerde buluşturdu. Tabi bu yeni yaşam alanı sizlere oldukça fayda sağlarken ihtiyacınız olan her şeyin aynı alan da birleşmesi sizlere sadece trafik avantajı değil, oldukça iyi şartlarda yaşama şansını da sundu. Şehrin içerisinde bir şehir kuran DAP Yapının İstmarina Hastane projesi ile Acıbadem Hastanesiyle anlaşmasının ardından inşaatın başlaması ve halen devam etmesi aslında bu yaşam alanında her şeyin en üst düzeyde ve kalitede olacağı anlamını taşımaktadır.

Yeni yaşam alanı İstmarina hastane üst düzey sistemlere sahip olacağı gibi özenle dizayn edilmektedir. Sizler de yeni yaşam alanı kurmak istiyorsanız, sizleri Remax Red İstmarina ofisimize bekliyoruz.