DAP Yapı İstmarina projesi ile yeni bir yaşam alanı kurmayı hedeflemiş olup, yeni yaşam alanında kısa süre önce Mektebim Okulları ile anlaşarak okulun açılışını yapmıştır.

İstmarina projesin de yer alan ve önemli parçalarından olan İstmarina Okul projesi, kısa süre önce Mektebim Okulları ile anlaşmaya varmıştı. Varılan anlaşma sonucunda inşaatı biten ve faaliyete geçen okul, öğrencileri ile kavuştu. Yeni yaşam alanın da dairelerin, AVM’nin, hastanenin bulunduğu bir yer de okul olmazsa olmazlardan olup, projesinde ona da yer vermişti. Tabi ki bu öğrenci velileri için oldukça avantaj sağlamış olup, sizlere özel dairelerin bulunduğu alana yakın bir konum da projenin içerisinde İstmarina Mektebim Okulları kuruldu.

Yeni Yaşam Alanında Mektebim Okulları

İstmarina Mektebim Okulları, tam olarak kayıt dönemine yetişmese de oldukça ilgi görmüş olup, oldukça kaliteli şekilde tasarlanmıştır. Oldukça donanıma sahip olan okulda, öğrenciler kaliteli eğitimin farkına varacaktır. Yeni kullanıma başlanan okulda gerek öğrenciler gerekse veliler okulun sunduğu imkanlardan oldukça memnundur. Yeni eğitim ve öğretim yılında daha çok oturması ve daha fazla işlev göstermesi de beklenmektedir. En çok da okulun evlere yakın olması velilerin ilgisini çekmiş olup, anlık olarak çocuklarınızın takibini yakından yapmanız sizleri daha fazla mutlu edecektir. İstmarina okul projesinde büyük bir yere gelmiş olup, projenin tam anlamı ile tamamlanmasının ardından daha çok talep görmesi de beklenmektedir.